Tıh Tıh Ey Günner…

Kısa kesecegim. Yazdıklarımdan haz etmeyenler varmış aranızda. Okumayın o zaman balım. Degerli vaktinizi ve saf altından cursorınızı blog linkimden uzak tutun.
Internette her yazılan, her olan biten hoşunuza gidiyor, like like like ediyorsunuz da benim yazdıklarım mı kaldı bir, ha bebegim? Ne var bu kadar hazmedilemeyecek valla anlamıyorum.

Blog benim, keyif benim, hayat benim… İstedigimi yazaaar, istedigimi çizerim. Kime neymiş? İster aldıgım elbiseyi yazarım, fotograflar koyarım, ister sevgilimi, nişanımı, yüzügümü yazarım, ister arkadaşımı yazarım, ister iş yerimi yazarım, ister izlediğim filmi, okudugum kitabı, dinlediğim muzigi yazarım,istersem seni de yazarım. Adı üzerinde, “Kişisel Blog”. Siz iphoneunuzu, emik yamuk manitalarınızı, evinizin bilmem nesini, o degerli hipster fikirlerinizi ve eleştirilerinizi twitterınızda paylaşırken bir nane olmuyor da, biz yazınca mı oluyor.?
Bence kimyasaldan beyinleriniz büzüle büzüle, kan dolaşımı sağlayamaz olmuş, saçlarınızla daha az ugraşmaya çalışın…Boya falan zararlı, malum…

Evet yazacagım, aklıma ne gelirse, canım ne isterse. Açın siz de bir blog yazıverin rahatlayın yahu. Twitter 140 karakter. Iphoneunuzun özellikleri 140 karaktere sığamayacak kadar fazla. Sevgiliniz kelimelerle anlatılamayacak kadar mükemmel. Twitter’da, Facebook’ta sevgili ishali olmak yetmez, bir blog da açın beraber, Flickr hesabı da alın bir tane, ona da koyun hemen fotograflarınızı dünyalar yakışıklısıyla. Bakın, ben koydum.

Ne bok yerseniz yiyin, ama önce dönün kendinize bakın. Ne kadar boş, ne kadar sıradan hayatlar yaşadıgınıza bakın. Hatta o hayatlar sizin hayatınız bile değil. Çok yakınlarınızın sizlere sağladıgı hayatlar. Ama pardon, siz bunları düşünmek yerine, insanların hayatlarını eleştirin. Onların planlarına, hayallerine ve hatta fikirlerine hemen pisleyin. Arkalarından konuşun utanmadan.”Kaşar o yaa” falan deyin. Sanki 5-6 sene öncesine kadar kaşarlıgın dibine siz vurmamışsınız gibi. Onlar size tırnak çıkardıgında hebe hübe ego lego falan dersiniz.
Hatta en güzeli bence kimseyi, kendiniz de dahil, kandırmayın. Gidin, zengin koca avına çıkın kızlar. Beyefendiler siz de hadi pompa peşinde oradaan oraya savrulun. Asıl hayalini kurdugunuz hayatı yakalamak için bence hemen start alın. Çünkü, biliyoruz ki siz böyle mutlu değilsiniz. Ve ben sizin nasıl mutlu olabileceğinizi biliyorum. Düşündükçe de midem bulanıyor gerçekten.

Sizin gibi insanların arasında sıyrılabildiğim için çok şanslı olduguma inanıyorum. Ve gerçekten sizler için artık üzülmüyorum. Yüzünüze baka baka size yalan söyleyen, sırtınızı sıvazlayan, sizi poh pohlayan arkadaşlarınıza gidin. Onlar saçlarınızı begenecek, onlar çok zayıf oldugunuzu söyleyecek. Çok şanslı oldugunuzu da söyleyecekler. Size özenecekler bazıları. Size salak saçma hayatlarınızda sonsuuuuzz mutluluklar diliyorum.

Sizleri iyi hatırlayacagım cicimss <3

Hadi şimdi abanın Twitter'a, Facebook statulerinize bu yazıyı da okuduktan sonra. Haldır huldur yazın bakalım, ben de agzımı bırakıp götümle güleyim size.

Öpüyorum en güzel yerlerinizden.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s