Five Things J’adore ♥

Bilen bilir.Zor begenirim. Pahalı zevklerim vardır. Orjinal olanı severim. Marka olmayan bir şeyi asla üzerimde taşımam. Şaka lan şaka. Zamanında Terkos Pasajı’nın altını üstüne getirmişliğimiz, Ulus Pazarı’ndan bikini almışlıgımız bile vardır. Giyim konusunda hiç öyle takıntılarım yok. Keza ev eşyası olsun falan. Gözüme hoş gözüktüyse, üzerimde, evimde hayal edebiliyorsam, alırım. Acımam.

Bu aralar planlanacak bir dügünümüz oldugundan, gerek gelinlik gerek damatlık gerek saç baş, gerek takı, ayakkabı, süs püs falan olsun, internette fazla vakit geçirir oldum. Bir sürü şey begeniyorum alakalı alakasız. Evde bakınırken begendiklerim ayrı, iş yerinde, yogunluktan sıkılıp, cici sitelerin arasında bakınırken begendiklerim falan hepsini bir araya getirmeye karar verdim. Zira iş bilgisayarımı eve götürmeme taraftarıyım. ( Evimiz artık bir yuva ve ben yuvaya iş götürmemeliyim böhöhöhö)


1.Bu signa bayıldım. Eve alıp salonun en güzel duvarına asasım, gelen misafirlere de ayarı veresim var acayip.2.Bencilliğin alemi yok. Gelinlik, duvak, ayakkabı bak da nereye kadar. Müstakbel eşime de birşeyler bakıyorum tabi ki. Zevklerimizin klasik birer gelin ve damat olmayacagımıza müsade etmeyecegi çok aşikar. Bu papyonlardan babama da bakıyorum ama kendisi onlara pek sıcak bakmıyor. Gelinin babası olarak agırlıgını koyacak tabii ki dügüne. Ama gelinin sevgilisi takacak bunlardan :) Dileyene; FORAGE


3. ALTINNN RENGİİİİ. Sevmeyen azdır herhalde. Oscar ödül törenin de Heidi Klum’da gördüm bunları. Seal da Heidi’nin ayak başparmagına aşık olmuş o gece. Gerçekten nefis duruyor.Türkiye’de var mı bilmiyorum.Ama çok alınası be.


4.Gelinlikten sonra en çok araştırdıgım kısım gelin saçı.Aylardır saçlarıma dokunmuyorum. Düzenli olmasa da bakım yapıyorum. Düğün günü saçıma sadece bir kişinin dokunmasına izin verebilirdim. O da tabii ki Yusuf. Senelerdir kendisine gidiyoruz ablamla. O da bizden çok memnun, kimse yaptırmıyor diye bizim kafamızda istedigini deneyebiliyor ve bizi asla hayal kırıklıgına ugratmıyor. Cumartesi günü konuştuk. Düğünden önce Karamürsel’e gelip saçlarımı yapacagına söz verdi. Hanginizin kuaförü yapar bunu soruyorum hahayytt. Yusuf Bahçecik Kuaför’de. Bağdat Cadde’sindeki dükkanlarını kapattılar. Minibüs yolu üzerinde bir yerdeler şu an. Bilginize.


5.İşte buna bitiyorum. Çok konuştuk. Sevgilim sen de pembe yap saçlarını bile dedi düğünümüz için. Ama sırf o gün için pembe olacak bir insan değilim. Sevgilim pembe saçıma pembe kaşıma aşık olmadı diye düşünüyorum. Ama bir gün, 100 yaşında bile olsam şu renge boyayacagım saçlarımı. O kadar diyorum. Saç, rengiyle, modeliyle hayalimdeki saç. Hastasıyım zaten 50’ler kafasının. Kıskanılası hatun da burada;

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s