Five Things J’adore ♥

1. Jeremy Scott for Swatch
Normalde saat takan bir insan değilim. Şu ana kadar da (çocukkken pembe bir saatim vardı, o kadar) saatim olmadı. Pek ilgi alanıma girmez, sevgilimin aksine.Ama bu saatler gerçekten çok başarılı.

Yavrular burada.

2. Furla
Ayakkabı ve çanta…Hiç bir kadının hayır diyemeyecegi iki şey. Benim için ayakkabı her zaman daha ön plandadır ama orjinal bir çanta görüp begendiysem de affetmem.
Furla‘nın Candy Bag’leri de onlardan biri. Love at first sight dedikleri şey bu!

3.Christian Dior, Dior Skin Shimmer Face Powder
Makyaj çantamın son favorisi. Dior Diorskin Shimmer Face Powder Pembe yanaklardan sıkılan ben, bir degişiklik yaptım ve toprak tonlarında bir pudra tercih ettim. Sonuç harika! Bütün yüzde kullanabileceginiz bu pudra, yüze harika bir ışıltı veriyor. Ben allık olarak kullanmayı tercih ediyorum. Günlük kullanım için de gayet uygun.

4.Pembe Duddaklarrrrrr
Bence bu yazın olmazsa olmazlarından birisi de pembe ruj. Uzun zamandır pembe bir ruj istiyorum. Kırmızı haricinde kullandıgım bir tek ruj var. Strawberry’nin siparişlerde hediye ettigi Calvin Klein. Elime geçerse onu sürüyorum. Ablam gibi, ışıklarda karşıdan karşıya geçerken bile ruj sürebilecek kadar ruj ile içiçe bir insan değilim. Ama siyah beyaz bir kıyafet kombinasyonu ile gidebilecek en iyi ruj rengi bence iddialı bir pembe.

5. Kızııııllll
Saçlarımı kestirip boyatmak için krizlere girdiğim bu günlerde, internet ortamlarında bu tarz fotograflarla karşılaşmak pek de iyi olmuyor. Herkes, saçlarımı kestirip boyatmama karşı. Düğüne kadar sabretmeli, düğünden sonra ne bok yersem yemeliymişim. Bir yandan ben de böyle düşünüyorum. Ama ne zamana kadar dayanabilirim, bu yaz bu saçlarla nasıl geçer bilemiyorum…

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s