Five Things J’adore ♥

Üzgünüm. Eylül’e kadar, dügün, nikah, gelinlik, damat vs ile ilgili bir sürü şey begenecegim. :(
1. Yer Kartları.


Henuz masa düzeni için birşeyler yapmadım. Fakat böyle isim ya da yer kartları olsun istiyorum. Davetli listesi en son halini aldıktan sonra bu tarz birşeyler istiyorum. Fakat internetlerde, çok güzel DIY fikirler mevcut. Degerlendirilebilir.
Buradan bakıyoruz

2..Royal Wedding.

Kate Middleton’ın gelinliğine kötü diyenin, gerçekten ya gözleri ske bakıyor ya da gerçekten zevksiz ötesi bir insan olmalı. Hele bunu diyen bir kadınsa, kadınlıgından şüphe ederim. Gidin hormon degerlerinize falan bir baktırın.
Kesinlikle “olması gerektigi gibi bir gelinlik” olması yanında bu kadar sade olup da bu kadar şık ve zarif durabilecek başka bir gelinlik daha olamazdı. Annemden ögrendigim kadarıyla bilmem kaç kişi, ellerini yarım saatte bir yıkayarak dikmiş. Dikiş iğneleri, yine saat başı mı ne uçları körelmesin ve dantele zarar vermesin diye degiştirilmiş. Ama gerçekten ortaya muhteşem bir eser çıkmış. Çok ingiliz, çok royal ve çok güzel. Alexander Mcqueen görseydi aglardı.

3.Cotton Candy Necklace.

Böyle cicili bicili şeyler ararken rastladım buna ve bayıldım. Hiç araştırmadım nereden alınır diye fakat gelinliğin üzerine pırlanta birşeyler takacagıma, böyle birşeyler takabilmek isterdim. Belki dügün fotografları için düşünülebilir.

4. Emel ♥ Zeynel

Zeynelcigim ve güzel sevgilisi Emel’in dügün davetiyeleri. İddia ediyorum ben yapsaydım daha güzel olurdu :P
Ama sadeliğini çok begendim ve renklerini de.

5.Bata Papuçlar.

Her ne kadar hala yaz gelememiş olsa da, yazlık ciciler vitrinlerde yerini aldı. Her genç kadın gibi ben de çanta ve ayakkabıya doyamıyorum. Zaten bu franco renklerin uyumuna da hastayım. Tam bir balayı papucu :P
Alırsanız

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s