Five Things J’adore ♥

1. Toms Shoes.

Kanvas ayakkabıların hastayısım. Ne kadar rahat,  ne kadar saglıklı oldukları tartışılır fakat aralarında bir tanesi var ki, ne rahatlıgı ve şıklıgı tartışma konusu değil. Bu yazın alınacakları listemin başında bir çift Toms var.  Önümüzdeki günlerdeki tatilimizde ve kısmetse macera dolu balayımızda ayagımdan çıkarmayı planlamıyorum.  Rahatına düşkün gelinler arasında da, glitter modelleri dügünlerin vazgeçilmezi.

2. Hasır Play Şapkaları.

Yazın, plajların ve havalı kadınların bir numaraları aksesuarı.  Ve hayır bayanlar, o kocaman hasır şapkaları taktıgınızda Sex and The City’deki Samantha Jones’a değil, Bület Ersoy’a benziyorsunuz. Benim tercihim daha erkeksi modellerden yana. Zara’da misal çok güzel şapkalar var.

3. Birkenstock.

Ay ay ay ay! Modası ve tercih sıralaması degişmeyecek bir başka marka, bir başka model de bu işte. Kimisi begenmez, kaba bulur. Bilemem. Ben seviyorum, begeniyorum ama terlik modellerinden ziyade sandalet modellerini.  Zira plaj, kumsal ve evin yanındaki markete gitme dışında giyilen  “terlik” beni pek irite ediyor. Dileyene çakması da mevcut bu arada.

4. Fredflare

Uyuz oluyorum böyle sitelere. Hepsini, herşeyi almak istiyorum. Özellikle şu aralar evimizi redekore etme planları içerisindeyken…Çok cici şeyler var.

5. Pull & Bear David Bowie T-shirt.

David Bowie’yi sevmeyen ölsün zaten. Ayıptır söylemesi yukarıdaki t-shirt bana da pek bir yakıştı.